Taiho

...

Hefei Taiho Optoelectronic Technology Co., Ltd. powstała pod koniec 2004 roku, jako Firma specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkcji, instalacji i serwisowaniu technicznym sztucznej inteligencji, technologii sterowania i systemów robotów.

Po dziesięciu latach rozwoju  firma zyskała uznanie za produkt w postaci skutecznych urządzeń sortujących, robotów przemysłowych i kompletnych urządzeń opartych na technologii CCD o wysokiej prędkości i wysokiej rozdzielczości. Wyróżniamy tu urządzenia do sortowania ryżu, zboża, jak i herbaty, sortery do tworzyw sztucznych i soli przemysłowej, a także urządzenia do wykrywania zanieczyszczeń promieniowaniem X, itd. Dzięki dobrej wydajności produkty Taiho zostały rozrzucone po całym kraju i eksportowane do Azji, Ameryki Północnej, Europy, Afryki i Oceanii.

Taiho przede wszystkim skupia się na nauce i technologii, dlatego zespół badawczo-rozwojowy składa się z ponad stu ekspertów i techników, a prawie trzydzieści osób ma tytuł doktora.

Firma była wielokrotnie nagrodzona za postęp w dziedzinie nauki i technologii. Posiada  Międzynarodowy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9000, Certyfikat Międzynarodowego Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO14000, Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w OHSMS18000, Certyfikat Produktów Europejskich Produktów Europejskich i Certyfikat Produktów ETL w Ameryce Północnej.