kontakt

Kontakt

MT Recykling Sp. z o.o.
Legacz 1,
05-304 Stanisławów
tel: + 48 25 752 52 52
fax: 25 751 51 25
NIP: 952-199-75-78,
REGON: 140531370
mtrecykling@mtrecykling.pl

Serwis, części zamienne i zaopatrzenie:
Izabela Zujkiewicz
Tel. +48 25 752 52 52
Kom. +48 513 188 111
i.zujkiewicz@mtrecykling.pl
serwis@mtrecykling.pl

Sprzedaż i skup surowców z tworzyw sztucznych:
Tel. +48 537 003 527
tworzywa@mtrecykling.pl

Sprzedaż

Sprzedaż maszyn i doradztwo techniczne:

Dominik Modrzejewski
Obszar działalności to województwa: małopolskie, śląskie, podkarpackie, opolskie, świętokrzyskie
Tel. +48 25 752 52 52
Kom: + 48 517 907 184
d.modrzejewski@mtrecykling.pl

Marta Szałkowska
Obszar działalności to województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie
Kom. +48 500 005 110
m.szalkowska@mtrecykling.pl

Wojciech Fiszer
Obszar działalności to województwa:
pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, warmińsko-mazurskie
Kom. +48 500 229 328
w.fiszer@mtrecykling.pl

Tomasz Zujkiewicz
Obszar działalności to województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie
Tel. +48 25 752 52 52
Kom. + 48 500 226 348
t.zujkiewicz@mtrecykling.pl

Formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości